Firmy Iskraemeco i Elsewedy Electric podpisały umowę dotyczącą dostawy 75 000 wodomierzy przedpłatowych
Firma Iskraemeco z przyjemnością informuje, iż zawarła z zakładami wodociągowymi w Kranj 5-letni kontrakt na dostawę 22 000 inteligentnych urządzeń do zdalnego odczytu wodomierzy za pomocą modułów komunikacyjnych (wM-Bus, LoRaWAN oraz NB-IoT).
Podstawowe informacje

KLIENT: NEW URBAN COMMUNITIES

PRODUKTY: 75 000 SKOORDYNOWANYCH WODOMIERZY PRZEDPŁATOWYCH

RAMY CZASOWE: 2020–2021

Nasz klient szukał przyjaznego cenowo rozwiązania zapewniającego wymianę wodomierzy mechanicznych na urządzenia wyposażone w inteligentną, nowoczesną technologię. Zależało mu na tym, aby zdigitalizować swoją sieć, zwiększając szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność infrastruktury wodnej i systemu zbierania danych.

„Choć podpisanie kontraktu o takiej skali stanowi nie lada wyzwanie, dzięki pozycji pioniera w zakresie wodomierzy przedpłatowych, wielu udanym realizacjom i ponad 10-letniemu doświadczeniu w obszarze tej technologii, udało nam się pokonać 6 konkurentów otrzymując to zlecenie.

Ten projekt to doskonały przykład pokazujący wszystkim firmom w regionie, że jesteśmy gotowi do współpracy na rzecz stopniowej transformacji i cyfryzacji rynku gospodarki wodnej”, mówi Heba Farouk, dyrektor działu biznesowego firmy Iskraemeco w Egipcie.

Nasza bogata oferta inteligentnych wodomierzy przedpłatowych pozwala spełniać wymagania nowoczesnych instalacji na całym świecie. Za sprawą naszych rozwiązań możemy przyczynić się do przejścia ze środowiska analogowego do cyfrowego, automatycznie zbierając dane, zdalnie dokonując pomiaru zużycia wody, wykrywając problemy w sieciach i poprawiając rentowność instalacji, a tym samym także warunki życia całych społeczeństw.